Економія електроенергії - Поведінка
Рішення

Розміщуйте холодильник на відстані від теплового обладнання та сонячного світла

Економія (типово або приклад)
5.5 кВт*год/рік
Пояснення економії

Холодильник - це теплове обладнання, що виробляє холод, тому слід брати до уваги наступний термодинамічний принцип: " чим холоднішим є джерело холоду (задня частина холодильника), тим кращими є показники теплового обладнання".

Встановлена​​потужність типового сучасного холодильника становить 200 Вт, однак середньодобовий показник становить 40-50 Вт (оскільки він працює на основі циклу) або близько 1 кВт*год/добу (і 365 кВт*год/рік). Відповідно до термодинамічного циклу, в середньому на кожен dT=1 0C (зниження температури охолоджуваного джерела внаслідок вимірювання), dQ = 1 Вт (зменшення пікової потужності за рахунок вимірювання (або 0,25 Вт середньодобової/річної потужності)).

Припустимо, що dT = 10 0C протягом 6 годин/день (сонячний день та/або інше джерело тепла, яке працює періодично). Тоді, за цей період 6 годин на день, пікова потужність буде зменшена на 10 Вт (190 Вт проти 200 Вт), а середньоденна знизиться до 37,5 Вт проти 40 Вт.

Для інших 18 годин на день вона залишається незмінною (200 пікових і 40 середніх). Тоді для середньодобового значення це буде 960 Вт · год (без вимірювання) проти 945 Вт -год (після вимірювання). Різниця становить 15 Вт*год/добу. За рік це буде 5,5 кВт*год.

Пояснення інвестицій

Інвестиції не потрібні, лише набуття звички економити електроенергію.

Більше інформації
Читайте також