Цей Каталог місцевих рішень щодо того, що ви можете зробити для економії електроенергії та тепла і використання відновлюваної енергії, підготовлено в рамках проекту "Громадянське суспільство за сталу енергетику - від місцевого до національного рівня у Східній Європі", коротко Проект SELNEE у 2020-21 роках. Проект є співпрацею громадських організацій в рамках мережі INFORSE-Europe у Білорусі, Україні та Данії.

Цілі проєкту SELNEE - сприяння боротьбі зі зміною клімату і переходу до сталої енергетики в Східній Європі в цілому і, зокрема, в Україні і Білорусі. Проєкт буде безпосередньо сприяти досягненню наступних цілей сталого розвитку: скорочення викидів парникових газів сталимі способами (ЦСР 13), збільшення використання відновлюваних джерел енергії та енергоефективності, а також забезпечення людей доступною енергією (ЦСР 7), збільшення робочих місць у сфері зелених рішень (ЦСР 8) , партнерство між Громадськими Організаціями, муніципалітетами та іншими зацікавленими сторонами (ЦСР 17). Це, в свою чергу, буде сприяти досягненню інших Цілей Сталого Розвитку, таких як скорочення бідності (ЦСР 1) за рахунок більш доступною енергії і створення робочих місць.

Проєкт SELNEE отримав фінансову підтримку від фонду CISU, Данія.

Партнери Проєкту: Nordic Folkecenter for Renewable Energy, Агентство з відновлюваної енергетики (Україна), Центр экологических решений (Білорусь), та INFORSE-Europe Secretariat.

Більше інформації про проєкт англійською та українською